Український освітній всесвіт 2.0. Презентація оновлень порталу та вебінар "Онлайн-ресурси з вичення УМІ"

Український освітній всесвіт 2.0. Презентація оновлень порталу та вебінар "Онлайн-ресурси з вичення УМІ"
15 листопада 2021 р.

19 листопада о 16.00 за Києвом відбудеться онлайн-подія «Український освітній всесвіт 2.0» для освітян з цілого світу та усіх, хто цікавиться вивченням української мови. У її межах відбудуться презентація оновлень однойменного порталу та вебінар «Онлайн-ресурси з вивчення української мови як іноземної в умовах нових викликів».

На події ви дізнаєтеся, які нові технічні можливості з’явилися на порталі «Український освітній всесвіт» для поліпшення комунікації, обміну ідеями та методичними напрацюваннями українських освітян, а також познайомитеся із командою модераторів порталу, до складу якої увійшли найкращі педагоги з різних країн світу.

Під час вебінару відбудеться експертна дискусія про те, як організувати та провести заняття з української мови як іноземної онлайн; які навчально-методичні ресурси варто використати; які особливості створення навчальних матеріалів, призначених для використання в умовах дистанційної роботи тощо.

Зазначимо, що оновлення на порталі МІОК зміг реалізувати завдяки фінансовій підтримці Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

До участі у заході запрошено Олега Матвійківа, першого проректора Національного університету «Львівська політехніка»; Олега Паску, директора Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації; Ірину Ключковську, директорку Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»; Оксану Левицьку, голову Світової Координаційної Виховно-Освітньої Ради Світового Конґресу Українців.

На вебінарі дискутуватимуть:
Уляна Плавущак-Підзамецька (Канада), наукова співробітниця Лабораторії освітньої інформатики Технологічного університету Онтаріо, докторантка Школи освіти Університету Глазго;
Ганна Швець (Україна), докторка педагогічних наук, доцентка кафедри української та російської мов як іноземних Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
Галина Барляк (Італія), керівниця Центру вивчення та плекання української мови «Зернятко».
Назар Данчишин (Україна), провідний філолог МІОКу.

Подія відбудеться онлайн. Участь безоплатна. Усі охочі отримають сертифікати.

Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму за адресою:

https://forms.gle/GQheRWvEKD5MsZWN8

За деталями звертайтеся на e-mail: congress@miok.lviv.ua
ЗМІ просимо звертатися на e-mail: press@miok.lviv.ua та
за тел.: (032) 258-01-51

Підтримати проєкт