Мистецька зустріч «Спіймай Сковороду: місія (не)здійсненна?»

Мистецька зустріч «Спіймай Сковороду: місія (не)здійсненна?»

Запрошуємо на мистецьку зустріч «Спіймай Сковороду: місія (не)здійсненна?» за участю спеціального музичного гостя - Ярослава Криська, цехмайстра Львівського Кобзарського Цеху, артиста гурту «Хорея Козацька».

На 300-ліття Григорія Сковороди м*сква прицільно вдарила по музею українського філософа на Харківщині. Її мета очевидна – стерти українців, а отже й Сковороду, з лиця землі. Але ворог досі не зрозумів, що ми незнищенні, і сила Григорієвої думки, слова та діла жила й житиме далі.

Утіленням цієї сили є зокрема й нова книжка «Спіймай Сковороду», створена в МІОКу. Її головний герой Григорій Савич переходить у наше сьогодення, подорожуючи найважливішими місцями своєї пам’яті. Презентоване видання покликане наблизити постать мислителя як прихильним до України іноземцям, що вивчають нашу мову, так і українцям, спраглим пізнати культуру свого народу. Бо наша місія – спіймати, осягнути Сковороду.

Здійснити місію запрошуємо 28 лютого о 15 годині у Студентському просторі "ІІІ поверх" (корпус №28 Національного університету «Львівська політехніка», вул. Митрополита Андрея, 3). Участь у заході безоплатна.

Підтримати проєкт