Кафедра україністики Варшавського університету (Польща)

Зареєструватись адміністратором цього закладу
Рік заснування: 1960
Тип навчального закладу: Університет

Ранг: Вища студія


Який тип документа отримують студенти після закінчення студій?: диплом про вищу освіту

Яку спеціальність отримують студенти після закінчення студій? : -

Факультет: філологічний факультет

Кафедра: україністики

Профіль / Напрям / Відділення / інше: відділення славістики

Статус студій: Україністика, вивчається як самостійна спеціальність

Чи надає Ваша інституція стипендії?: Ні

Чи надає Ваша інституція гранти?: Ні

Чи проводить Ваша інституція короткотривалі освітні курси, наприклад, літні школи?: Ні

Чи проводить Ваша інституція курси з української мови?: Ні

Чи має Ваша інституція додаткові освітні програми?: Ні

Ініціатори створення «Україністики»: -

Назвіть видання Вашої «Україністики»: Studia Ucrainica Varsoviensia — новий журнал кафедри українознавства Варшавського університету, присвячений актуальним проблемам українознавства, дослідженням як у галузі мовознавства, так і в галузі літературознавства та культурології. Studia Ucrainica Varsoviensia – це місце інтеграції українознавчих та наукових спільнот, форум для обміну думками та поглядами дослідників із польських та українських дослідницьких центрів та інших європейських країн.

Назвіть наукові напрями Вашої «Україністики»: -


Історія:

Кафедра україністики Варшавського університету – це найстаріший центр україністичних досліджень у Польщі та Західній Європі.

Варшавська україністика протягом усіх років свого існування намагалася поєднувати традицію з сучасністю так,  щоб відповідати потребам і викликам часу, але перш за все, намагалася давати студентам можливість не тільки добре вивчити українську мову, ознайомитися з історією, культурою, літературою України, але й підготувати їх до майбутньої професії.

Кафедра україністики – це молоді, але досвідчені викладачі – доктори і кандидати наук, автори багатьох публікацій, для яких наука і навчання – це захоплення і покликання.

Серед наукових зацікавлень працівників кафедри – література Київської Русі й періоду бароко, романтики, література після ІІ світової війни, і звичайно, сучасна. Крім того, викладачі досліджують польсько-українське пограниччя, взаємні культурні і літературні впливи, мистецтво. Мовознавчі дослідження охоплюють етнолінгвістику, соціолінгвістику (у цьому проблему статусу української мови і мову ЗМІ), ономастику, контрастивну граматику.

Кафедра підписала договори з університетами в Угорщині, Словаччині та Німеччині, завдяки яким студенти можуть брати участь у програмі Erasmus i Erasmus Mundus, вони можуть також їздити на практику та стажування в українські університети.

Кафедра україністики пропонує навчання на спеціальності україністика з поглибленим вивченням російської та англійської мови. Програма охоплює вивчення української, російської та англійської мов. Студенти вивчають як практичну мову, так і ділове мовлення, мову ЗМІ, туризму, права, вчаться робити переклади різного типу. Крім того, у програму входять заняття з культури, літератури, історії  тощо. 

Дні навчання:
понеділок-п'ятниця
Контакти:

Сайт:

http://www.ukraina.uw.edu.pl/


Електронна пошта закладу:

ku@uw.edu.pl


Країна:
Польща
Місто:
Варшава
Фізична адреса:
Dobra 55, 00-312 Warszawa, Польща
Підтримати проєкт