Перша українська школа у Польщі (Польща)

Рік заснування: 2022
Тип закладу: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

Навчальні дисципліни:


Ранг: Школа


Тип сертифіката: Державна декларація №008137/22 на провадження освітньої діяльності

Кількість учнів та вік: 3000


Історія:

Освітня ініціатива «Перша українська школа у Польщі» виникла через гостру потребу забезпечити освіту евакуйованим дітям з України, які рятуючись від війни, знайшли прихисток у Польщі. Проєкт створений фундацією «Незламна Україна» у березні 2022 року, відповідності до української навчальної програми Міністерства освіти і науки України.

На сьогодні створено три українські школи у містах — Варшава, Вроцлав та Краків з безкоштовним забезпечення дітей всіма необхідними матеріалами для навчання. У освітніх центрах Фундації український педагогічний склад вчителів та директорів. Додатково передбачене вивчення польської мови та проходження (за бажанням) реабілітаційного курсу від психологів.

Окрім освітньої програми, у «Першій українській школі у Польщі» є розважальна. Часто відбуваються шкільні творчі й спортивні конкурси, руханки й перегляди фільмів, концерти та майстер-класи, екскурсії в інші міста або музеї, флешмоби на підтримку України та задля подяки дружній Польщі. На постійній основі діють гуртки по інтересах: тхеквандо, хореографія, робототехніка, дитяча дипломатія, англійський клуб та інші.

На період літніх канікул, в «Першій українській школі у Польщі» у містах Варшава, Вроцлав, Краків та Жешув будуть організовані літні пришкільні табори для дітей всіх класів. Метою їхнього створення є вивчення польської мови та додаткова можливість для дітей подружитися. Упродовж літа понад 3000 дітей долучаться до табору.

Дні навчання:
Пн-Пт
Контакти:

Сайт:

https://nezlamna.org/uk/


Електронна пошта закладу:

Office@nezlamna.org


Прізвище та ім'я керівника:

Вікторія Гнап


Прізвище та ім'я контактної особи:

Марина Юсин


Сторінки в соцмережах:

Країна:
Польща
Місто:
Варшава, Краків, Вроцлав
Фізична адреса:
Poland, Voivodship: Wielkopolskie; Dolina 5-C street, building 3, 61-551 Poznań
Адреса для кореспонденції:
Office@nezlamna.org
Підтримати проєкт