Українська школа в Брістолі була заснована у травні 2024 році на хвилі масового переселення українців до Великої Британії внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Її створення почалося влітку 2023 року і стало відповіддю на потребу зберегти мову, культуру та національну ідентичність українських дітей, які опинилися далеко від Батьківщини.
Ініціаторкою та засновницею школи є Антоніна Гребенюк — активний лідер української громади, волонтерка і голова благодійного фонду Ukraine Aid and Welfare. Саме вона об’єднала навколо себе небайдужих батьків, освітян і волонтерів, щоб надати українським дітям змогу навчатися рідною мовою, підтримувати зв’язок з українською культурою та спільнотою.
Перші заняття відбулися у травні 2024 року. Школа починала свою роботу з кількох груп у приміщенні церкви, який є українським хабом. Завдяки наполегливості засновниці та підтримці місцевої влади у школи м. Брістоля з'явилася можливість для українських дітей безкоштовно навчатися грі на скрипці щовівторка. Для залучення більшої кількості українців створена школа танців з кінця травня 2025 року, наразі проходять заняття для молодшої та середньої групи з хіп хоп та к попу - українською мовою з досвідченим тренером, ці заняття наразі користуються попитом у молоді, а також зараз триває набір на спортивно-бальні танці та український народний академічний танець, які плануються проходити на регулярній основі з вересня місяця.
Спільною працею команди української школи та широкої української громади, школа швидко зросла як кількісно, так і якісно. Сьогодні Українська школа в Брістолі охоплює дітей віком від 4 до 16 років та пропонує навчальні курси з української мови, літератури, історії, культури, а також творчі заняття як заняття з музики включаючи піаніно та скрипку, співу та танців, патріотичні заходи, також надає безкоштовні курси англійської мови для батьків школи. Також, для молоді - курси стилю та фотографії.
Школа є частиною благодійної організації Ukraine Aid and Welfare і активно співпрацює з іншими українськими школами Великої Британії, МІОКом, входить і спілку Українських Вчителів у Великій Британії, яка в свою чергу входить в Всоціацію українців у Великобританії.