Українська суботньо-недільна школа «Пресвята Родина» (Італія)

Рік заснування: 2014
Тип закладу: діє при церковній громаді м. Помпеї Різдва Пресвятої Богородиці

Навчальні дисципліни:

  • навчання проводиться згідно програми Міжнародної Української Школи

Ранг: Школа


Тип сертифіката: Свідоцтво державного зразка

Кількість учнів та вік: від 6 років (дошкільнята від 5 років)


Історія:

Засновником УСНШ «Пресвята Родина» є Церковна громада УГКЦ м. Помпеї. Школа розпочала свою діяльність у 2014 р. Співпрацює з МУШ на основі Угоди про наміри. Оплата роботи вчителів здійснюється з добровільних внесків батьків. Приміщення – орендовані. Школа представляє інтереси учнів-екстернів МУШ та здійснює підготовку семестрового / річного оцінювання та атестації відповідно до навчального плану з усіх предметів згідно із програмою МОН України. Працює група для дошкільнят (дітей віком від 5 років). Наша школа приділяє багато уваги релігійному та патріотичному вихованню учнів, а також збереженню звичаїв і традицій українського народу. При школі великим успіхом користуються танцювальні гуртки для молодшої та старшої груп, а також театральний, вокальний та гурток англійської мови. УСНШ «Пресвята Родина» приймає активну участь у житті Церковної громади, у конкурсах, які організовує Генеральне консульство України в м. Неаполь.

Перший дзвоник!

26 вересня  2021 р.Б. після Архиєрейської  Літургії відбулося Свято першого дзвоника для учнів Української суботньо-недільної  школи " Пресвята Родина", яка діє при Церковній громаді Різдва Пресвятої Богородиці  м. Помпеї. На святі були присутні Апостольський екзарх для українців греко-католицької ц

...
З 30-річчям, Україно!

У якій країні б не жили, 24-го серпня українці всього світу єднаються, щоб продемонструвати свій нерозривний зв'язок з Батьківщиною і відсвяткувати День Незалежності. Приєднуються до цього святкування і діти нашої української школи "Пресвята Родина" м. Помпеї підготували проєкт "Що для мене Україна?

...
Свято останнього дзвоника

13 червня 2021 р.Б. відбулося свято останнього дзвінка в нашій українській школі

"Пресвята Родина" м. Помпеї. Перед тим, молилися подячну Святу Літургію, на якій підносили нашу щиру подяку Богові за прожитий шкільний рік.

Одягну сорочку-вишиванку...

Я хвилююсь, як в житті ніколи.

Бо сьогодні, ве

...
Відзначаємо День вишиванки

Українська школа м. Помпеї вітає українців цілого світу з днем вишиванки. День вишиванки відносно молоде, проте дуже популярне свято, і не лише в Україні, але й по всьому світі. І справді-це не тільки привід показати свою гарну вишиванку,але й можливість з гордістю сказати: "Я-українець і я пишаюся

h

...
Дні навчання:
субота, неділя
Контакти:

Електронна пошта закладу:

saramahazoryana76@gmail.com


Прізвище та ім'я керівника:

отець Ігор Стус


Прізвище та ім'я контактної особи:

Сарамага Зоряна (директорка)


Сторінки в соцмережах:

Країна:
Італія
Місто:
Помпеї
Фізична адреса:
Італія м. Помпеї, площа Бартоло Лонґо, 1
Адреса для кореспонденції:
Italia. Pompei (SA), piazza B. Longo, 1. Padre Igor Stus
Підтримати проєкт